Sport

Hyrje | Sport
back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last total: 3378 | Treguar: 7 - 12

Ja goli fantastik i Asanit kundër Shkëndijës (Video)

image
Sulmuesi i talentuar shqiptar në radhët e Vardarit, Jasir Asani ka treguar se është duke e mësuar shumë mirë zanatin e futbollit. Ai në minutën
më shumë

“Shqipëria i meriton 3 pikët, na fëlliqën në mes të Beogradit”

image
Artisti serb, Boro Djordjevic duke komentuar për gazetën serbe “Telegraph” në prag të vendimit të UEFA-s thotë se Shqipëria i meriton 3 pikët. “Mendoj se Shqipërisë
më shumë

Sulejmani, gol dhe asist, Rabotniçki në çerekfinale

image
Rabotnicki është kualifikuar për në çerekfinale të Kupës së Maqedonisë në futboll, pas fitores ndaj Pelisterit me rezultat 3-1, të martën në stadiumin e qytetit
më shumë

Rama: Ndaj Italisë me flamuj dhe drone

image
Për kryeministrin, Edi Rama Shqipëria ka një imazh krejt ndryshe tashmë në sytë e ndërkombëtarëve. Gjatë konferencës “Itali-Shqipëri, një partneritet europian”, ku merrte pjesë edhe
më shumë

Mirë se erdhët në Ligën e të mëdhenjve, e më të mëdhenjve!

image
Spektakël, gola dhe konfirmin force nga titanët e Europës në vitrinën luksoze të futbollit, Uefa Champions League. Zgjatën shumë pak ëndërrat e Romës për lavdinë
më shumë

Pelta: Çekia përkrahë anëtarësimin e Kosovës në FIFA dhe UEFA (Foto)

image
Gjatë qëndrimit në Pragë, ekipi i gazetës “Lajm” realizoi një bisedë edhe me kryetarin e Federatës së Futbollit të Çekisë, Miroslav Pelta. Qëllimi i takimit tonë,
më shumë
back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last total: 3378 | Treguar: 7 - 12