Sport

Fillimi | Sport
back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last gjithsej: 6066 | shfaqen: 7 - 12

Durmishi:Babai im do të jetë në stadium me fanellë të Danimarkës!

image
Shumë lojtarë të Kombëtares Shqiptare janë formuar si futbollistë në Europë, por kanë preferuar të veshin fanellën kuqezi në nivel përfaqësuesesh. Këtë mundësi zgjedhjeje e
Më tepër

Ja cili është gjyqtari i ndeshjes Luksemburgu-Maqedonia

image
Arbitri nga Uellsi Simon Lee Evans do ta ndaj drejtësinë të shtunën në ndeshjen eurokualifikuese të Maqedonisë kundër Luksemburgut në fushën e këtyre të fundit.
Më tepër

Lojtarët e Kombëtares “betohen” para flamurit kuqezi

image
Ditën e djeshme, lojtarët kuqezinj kanë bërë njëlloj “betimi” para tifozëve të shumtë shqiptarë, që kishin udhëtuar drejt Trevizos për të ndjekur përgatitjet e kombëtares
Më tepër

US Open, të mëdhenjtë nuk hasin probleme në ditën e dytë

image
Dita e dytë e US Open, Grand-Slamit të fundvitit në tenis foli në gjuhën e të mëdhenjëve, me pretendentët kryesorë që avancuan në raundin e
Më tepër

Njihuni me gjyqtarin e ndeshjes Danimarkë-Shqipëri

image
Do të jetë skocezi William Collum ai që do të vendosë drejtësi në sfidën e kësaj të Premteje mes Danimarkës dhe Shqipërisë që do të
Më tepër

Skandal në reprezentacionin e Maqedonisë: Dimitrovski braktis hotelin në ora 3 të mëngjesit!

image
Ka shpërthyer një skandal në reprezentacionin e Maqedonisë në futboll. Federata e futbollit të Maqedonisë informon se reprezentuesi Vlladimir Dimitrovski vullnetarisht, pa leje, në ora
Më tepër
back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last gjithsej: 6066 | shfaqen: 7 - 12