ShowBiz

Stresi tregon më në fund ‘Dashurinë e jetës’ (Foto)

stresi

Më në fund e pranoi dhe Stresi…

Paratë nuk e zëvendësojnë kurrë njeriun e zemrës.

‘Përse të dukhen paratë kur e ke zemrën bosh’ –ka shkruar stresinë foton e publikuar. Po kjo nuk i shte e gjitha.

Reperi shqiptar ka publikuar një foto krah të dashurës së tij. ‘kjo ëhstë dashuria ime e madhe dhe e vetme’ ka bërë të qartë Stresi.

Më në fund nuk ka dyshime dhe misteri. Stresi e pranon që është i dashuruar dhe guxon të tregojë fytyrën e vajzës së zemrës./ Gazeta Express/

To Top