ShowBiz

Supermodelja pozon topless në pishinë (FOTO)

auto_43143C4C00000578-4772306-image-a-28_15022146687451502525107

Ajo nuk heziton kurrë që të ekspozojë format e saj perfekte.

Dhe Emily Ratajkowski këtë herë ka pozuar topless në pishinë ndërsa shijon pushimet në Los Angeles.

E veshur me bikini modelja dhe aktorja ka ruajtur modestinë duke mbuluar gjoksin e saj me duar ndërsa shijon rrezet e diellit.

Image

To Top