ShowBiz

Supermodelja pozon topless në pishinë (FOTO)

Ajo nuk heziton kurrë që të ekspozojë format e saj perfekte.

Dhe Emily Ratajkowski këtë herë ka pozuar topless në pishinë ndërsa shijon pushimet në Los Angeles.

E veshur me bikini modelja dhe aktorja ka ruajtur modestinë duke mbuluar gjoksin e saj me duar ndërsa shijon rrezet e diellit.

Image

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top