Ka vetë 2 muaj që i ka dhënë fund lidhjes nga i dashuri dhe Emily Ratajkowski sot u martua me dikë tjetër.
Lidhjen e re, planet për martesë dhe gjithçka tjetër dyshja e kanë mbajtur në fshehtësi, shkruan lajmi.net26-vjeçarja ka lidhur kurorë me producentin Sebastian Bear-McClard, në Bashkinë e New York-ut dhe kjo i ka befasuar të gjithë.Ishte Sebastian Bear-McClard, i cili e ka zbuluar befasinë e martesës përmes rrjetit social Instagram ndërsa më pas nuk ka munguar edhe reagimi i modeles.kliko ne reklame per tu hapur video:

Loading...