Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në stadiumin e Juventusin për të ndjekur sfidën kundër Lacios, por nuk është larguar pa bërë një foto me yllin portugez, Kristiano Ronaldo.

 

Pasi u shfaq me Presidentin e Juventusit, Rama tregoi për ndjekësit se ka takuar dhe Ronaldo pas ndeshjes.

 

Gjithashtu, kryeministri Edi Rama, ka marrë edhe një fanellë me emrin e tij, me numrin 7, të firmosur nga disa prej lojtarëve bardhezi.

 

 

Loading...