Jo vetëm moderatore, por kohëve të fundit ajo është pëlqyer shumë dhe si këngëtare.

Duke qenë pjesa e ekranit, Luana gjithmonë shkëlqen në çdo paraqitje të saj, ku çdo herë vie me plot stil.

Ajo gjithmonë është shquar për linjat e saj trupore e të cilat nuk heziton t’i tregoj dhe në rrjetet sociale.

Por, me postimin e radhës ajo ka habitur të gjithë.

Ndonëse jemi mësuar ta shohim teksa ekspozon asetet e saj bombastike në shumë prej postimeve që bën, mirëpo këtë herë ajo është shfaqur më e veshur se kurrë më parë.

Me fustan të zi, i cili po i mbulon çdo pjesë të trupit, dhe me një grim të lehtë, ajo po duket mjaft bukur.

Kujtojmë se Luana ka vite që është në lidhje me Krenar Çoçaj, por deri tani nuk e ka pranuar një gjë të tillë, edhe pse shpeshherë janë kapur nga paparaci rrugëve të Tiranës.