Në Shkup kanë mbërritur edhe disa qindra tifozë të skuadrës mysafire Glazgow Rangers, të cilët do të mbështesin skuadrën e tyre në stadiumin Filipi i Dytë”.

Shkupi dhe Glazgow Rangers do të luajnë ndeshjen e kthimit të turit të parë eliminator në Ligën  e Europës, sot (e martë, ora 17:55).

Fansat skocez njihen si më të flaktit në botë dhe tani janë gati për ndeshjen e parë europiane si mysafirë./lajm

 

Loading...