Pas paraqitjes së sontme të shkëlqyeshme ndaj Anglisë dhe golit të jashtëzakonshëm, tifozët e Manchester Unitedit po kërkojnë që futbollisti kosovar të rikthehet në “Old Trafford”, shkruan Zeri.info.

Ata luten që United ta ketë mundësinë e riblerjes së futbollistit, i cili është shitur në Real Sociedad. /Zëri/