Sport

Tifozet e Shkëndijës së Tetovës që po “ndezin” rrjetin (Foto)

vajzat

Ndeshja që duhet të luhet sot ndërmjet Shkëndisë dhe Vardarit nuk është pritur aspak mirë nga vajzat tetovare.

Mobilizimi i madh i tifozëve KUQ E ZI për të shikuar ndeshjen në shkallët e stadiumit i ka nervozuar vajzat tetovare të cilat ndjehen të anashkaluar pasiqë sot në Ditën e të Dashuruarve – 14 shkurt tetovarët zgjedhin që pasditen ta kalojnë me Shkëndijën dhe jo me të dashurat e tyre!

Prandaj vajzat tetovare e kanë mirëpritur borën që ra dje dhe mbrëmë duke shpresuar në anulimin e ndeshjes. Por informatat e fundit thonë se ndeshja do të zhvillohet, kurse kreu i Ballistëve Isak Luma ka bërë apel që tifozët të organizohen edhe prej tash të shkojn të pastrojnë borën./tetova1

vajzat

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top