Tolgahan

Aktori turk i njohur tek ne si Çenari dhe modelja Almeda Abazi në lidhje.

Megjithëse e ka mohuar këto dy muajt e fundit se është në lidhje me modelen shqiptare, së fundi është fotografuar duke u puthur me Almeda Abazin.

Bëhet fjalë për aktorin turk, Tolgahan Sayışman, i njohur më mirë si Çenari, i cili është parë në një restorant pranë plazhit të Kuruçeshmes së Izmitit në shoqëri të modeles shqiptare, Abazi.

Ata janë parë të lumtur duke darkuar në një restorant dhe në një rast, shkëmbyen puthje pasiononte, e cila nuk ka mundur t’iu ikte aparateve fotografike të paparacëve.

Kujtojmë se modelja 17-vjeçare aktualisht jeton dhe vepron në Turqi, ndërsa kohë më parë ishte e angazhuar në emisionin garues “Survivior”

Tolgahan1

Loading...