Katër persona kanë mbetur të vdekur në një aksident që ka ndodhur sot pasdite afër fshatit Krushje të Resnjës.
Lajmin e kanë konfirmuar edhe burime të Gazetës Lajm në polici. Sipas tyre në këtë aksident tragjik janë përfshirë tre vetura: Mercedes, Audi dhe BMW. Dy vetura kanë qenë me targa të Manastirit, kurse një me targa të Ohrit.

Loading...