Maqedoni

Tragjedi e rëndë në Shkup, nëna kur zgjohet nga gjumi e gjen beben e vdekur

policija-520x289_1467630062-9688935-1

 

Tragjedi e madhe ka ndodhur në një shtëpi në rrugën “Bërsjaçka Buna” në Shkup. Policia njofton se të enjten në ora 9 e 30 minuta, nëna me iniciale A.S. është zgjuar nga gjumi dhe e ka vërejtur foshnjën e vetë të vdekur, pa shenja jete, transmeton Gazeta Lajm.

Rastin e ka paraqitur vetë nënan në polici, rreth orës 10 e 17 minuta. Me urdhër të Prokurorit public, trupi i pajetë i bebes tre javore është dorzuar për obduksion.

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top