Të dielën (27.05.2018) në ora 15 e 36 minuta, në Njësitin për informata dhe komandë në Shkup, nga spitali i qytetit “* Shtatori” është paraqitur se tek ata është sjellur pa jetë një vajzë pesë vjeçare nga Shkupi. Sipas policisë, vajza ka ndërruar jetë në oborrin e shtëpisë familjare, pronë e babait të saj me iniciale A.S.M., transmeton Gazeta Lajm. Me urdhër të Prokurorit publik, trupi i pajetë i vajzës është dorëzuar për obduksion.

Loading...