Një tragjedi e vërtetë ka ndodhur ditën e sotme në Velipojë, Shkodër.

Mësohet se një 30-vjeçar është mbytur në zonën e Vilunit.

Viktima mesohet se eshte shtetasi me iniciale E.P, nga fshati Dajç i Shkodres.

30-vjeçari ka hyrë për të shpëtuar të fejuarën e tij e cila po rrezikonte të mbytej por ka humbur vetë jetën.

Policia ka mbërritur në vendngjarje për të mësuar më shumë mbi ngjarjen dhe gjëndjen shëndetësore të fejuarës së viktimës. /albeu.com/

Loading...