Uncategorized

Tragjedia me 4 të vdekur në Shkodër, halla e vogëlushëve publikon fotot e arkivoleve (FOTO+VIDEO)

Është rënduar edhe më shumë tragjedia e ndodhur mbrëmjen e së dielës në familjen Preka në qytetin e Shkodrës, pasi ka ndërruar jetë ditën e sotme edhe e vogla Noemi, në moshën 10-vjeçare. Noemi po mbahej në jetë falë aparaturave në qytetin e Shkodrës, ndërsa ditën e sotme nuk ka mundur t’i rezistojë plagëve të shumta të marra. Ditën e djeshme u përcollën për në banesën e fundit tre anëtarët e familjes Preka, babai, Edmond Preka, si dhe dy fëmijët e tij, djali në moshën 8 muajshe dhe vajza tjetër, 5-vjeçe. E vetmja që mundi t’i mbijetonte aksidentit ishte Evisa Preka, mamaja e 3 engjëjve. SHTYP poshte ne foto per tu hapur VIDEO

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top