Skuadra e Shkupit e pret Vardarin të dielën me fillim prej orës 16:00, në stadiumin e Cairit, në kuadrin e javës së 28-të të ligës së parë. “Lajm TV online” ka asistuar në një seancë stërvitore të skuadrës cairase, ku ka marrë opinionet e trajnerit Ardian Nuhiu dhe futbollistëve Muharem Bajrami dhe Bujamin Asani./LajmTV/

Loading...