Chelsea i është bashkuar Arsenalit dhe Liverpoolit në garë për anësorin e Monacos.

Bëhet fjalë për francezin Thomas Lemar, raporton L’Equipe, transmeton Express.

Arsenali e udhëhoqi garën verën e kaluar, por tani përballet me konkurrencë nga rivalët e Premier Ligës për talentin që kushton 102 milionë euro.

screenshot-3_1513149549-5237551