( Shtypni me poshte ne foton, per ta parë materialin filmik )

Paraditen e djeshme, rreth orës 10.45 në qytezën Gerlafingen të Kantonit Solothurn, një person 29 vjeçar është qëlluar dhe plagosur rëndë me armë zjarri. Një video e cila është shpërndarë në internet e keni më poshtë dhe besohet se është një familje nga Shqipëria.

Klikoni ne hapësirën me poshtë për te shikuar ketë video. (monitor)

Loading...