Futbollistët e kombëtares gjermane me prejardhje turke, Ilkay Gundogan e Mesut Ozil, janë kritikuar nga Federata e Futbollti të Gjermanisë (DFB) pasi u takuan me presidentin turk Recep Tayyip Erdogan.

Takimi mes Erdoganit dhe futbollistëve të Premierligës, ndodhi në Londër këtë të diel.

Loading...