Ka kohë që nuk ka sjell ndonjë këngë të re.

E për Violetë Kukaj është thënë se është mbuluar duke iu dedikuar fesë Islame, madje u theksua që e ka lënë muzikën, shkruan lajmi.net

Por, sonte, këngëtarja ka habitur me prezencën e saj në ‘Epopenë e UÇK-së’, në natën e fundit përmbyllëse ‘Nata e Zjarrëve’.

Këngëtarja ishte veshur me ngjyrat Kuq e Zi, në kokë kishte një kapelë me emblemën e UÇK-së dhe këndoi hitin e saj ‘Ai është i gjallë’ dedikuar Adem Jasharit.

Pra, Violeta as nuk është mbuluar e as nuk e ka lënë muzikën./Lajmi.net/

28876282_2502749413283878_222655017_o28877329_2502749406617212_1112664519_o

Loading...