Numri 10 është i paprekshëm te Argjentina dhe ky është një urdhër. Është vendosur nga presidenti i Federatës së Argjentinës dhe trajneri Lione Skalonui të cilët shpresojnë që në kombëtare të kthejnë Lionel Mesin.

“Pleshti” i Barcelonë vendosi që t’i thotë “jo” ftesës së trajnerit për të luajtur në dy ndeshjet përballë Guatemalës dhe Kolumbisë dhe kjo duket se i ka trembur jo pak tifozët në Argjentinës.

Loading...