Ajo është vajza e një prej figurave aktive në politikën shqiptare, ish-deputeten Majlinda Bregu.

Por bukuroshja Kejda Ajazi mahnit në rrjete sociale përmes formave të saj trupore. Këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën e shohim me bikini.  Përmes kësaj foto Kejda tregon hiret e saj  mjaft të kuruara dhe seksi.

Image

Loading...