Emri i saj tashmë është në shumë shkrime rozë.

Nëna e saj, Shkurte Fejza, është arsyeja kryesore pse sot Besiana Behluli ka fituar një vëmendje të madhe mediale, por edhe nga publiku i gjerë, shkruan Kosovarja.

Ajo fillimisht u njoh si vajza e Shkurtes, por tash e sa kohë, Besiana ka arritur të komentohet mjaft nga shtypi rozë, kryesisht për jetën e saj personale.

Në rrjete sociale, ajo ndanë me ndjekësit e saj imazhe të ndryshme nga përditshmëria dhe aktivitetet e saja.

Këtë ditë vikendi, Besiana e ka shfrytëzuar për të vizituar qytetin e bukur të Prizrenit, e cila e dëshmon edhe me imazhet e lezetshme nga atje.

“Një ditë e bukur”, ka shkruar ajo përkrah imazheve, ku shihet e veshur me një fustan ngjyrë të kuqe e të ndezur, duke u shfaqur kaq sharmante mes rrugëve të vjetra të qytetit.

Binduni edhe ju vet. /Kosovarja/

View this post on Instagram

A beautiful day 🌹 #beauty #culture

A post shared by Besiana (@besianabehluli) on