LifeStyle

Vajza shkon e zhveshur në Universitet, pamjet kanë tmerruar botën (VIDEO)

zhvh_1505807221-2534501

Në krizë nervore një vajzë rreth 20 vjeçe u zhvesh e gjitha dhe nisi që të sillet rrotull një kampusi universitar pa rroba, duke u afruar nga një dritare tek tjetra. Gjithë skena u shënua në kampusin universitar të Qatar University të Katarit.

Skena të cilën e gjeni në videon më poshtë u filmua nga një tjetër vajzë, nxënëse në të njëjtin universitet. Dyshohet se vajza protagoniste e videos ndodhej nën efektin e alkoolit dhe drogës. Pamjet e videos më poshtë të xhiruara gjatë javës së lënë pas, po bëjnë xhiron e botës

To Top