Analisti Valon Bela ka shkrur një fakt interesant për kandidimin e Zeqirja Ibrahimit për Çairin. Sipas tij Zeka e ka tradhëtuar Kastriotin. shkruan TetovaSot.

“Si u vodh kandidatura e Kastriotit mjafton të shihni këtë foto dhe të bindeni se roli i Zeqës ka qenë tinëzar/dinak/dhelprak qysh nga aktivitetet e para të L. Besa.

Nëse Kastrioti kundërshtonte bashkimin e flamurit kombëtar me atë maqedonas, abia Zekë mbështeste atë me heshtje.
Gjithmonë në prapaskenë me qëllime të errëta !
Zeqirja Ibrahimi, Zeka i Abisë.
Deri dje, argat i BDI-së” ka shkruar Valon Bela.

22008464_10212278721936412_417933037687109712_n ka shkruar Valon Bela.

Loading...