Kulturë

Vdiq Mentori, këngëtari i njohur shqiptar që këndonte në diasporë (Foto)

Këngëtari i njohur i muzikës popullore/argëtuese, Mentor Ejupi ka ndërruar jetë gjatë ditës së djeshme .

Shkaqet e vdekjes së Ejupit ende nuk dihen.

Ejupi tash e sa vite jetonte në Gjermani, dhe ishte tejet aktiv në mbrëmje dhe ahengje të ndryshme familjare.

mentori 1

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top