Kronikë

Vetëvritet aktorja e njohur (Foto)

Aktorja e njohur amerikane Lisa Lynn Masters u vetëvra në moshën 52 vjeçare.
Ky lajm përveç bashkëshortit dhe familjes i ka shokuar të gjithë pasi ajo u gjet e varur në hotelin e saj në Peru, shkruan lajmi.netBashkëshorti i saj William Brooks i tmerruar ka kërkuar që menjëherë të bëhet kthimi i trupit të saj në Amerikë.Kujtojmë se ajo ka bërë famë në saje të roleve në serialet e tilla, si Gossip Girl, Ugly Betty, Law & Order: Special Victims Unit.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top