Vetura përplas motorin në Tetovë, lëndohet rëndë motoristi

Sot rreth orës 15.30 vetura Seat Ibiza me targa të Tetovës ka përplasur një motoristin I.L të vitin 1946 në rrugën industriale në Tetovë.

Siç mëson portali TetovaSot nga spitali i Tetovës , motoristi është lëdnuar rënd në kokë dhe menjëhëhrë është transferuar nga Spitali Klinik i Tetovës në qendreën traumatike në Shkup. /TetovaSot/

Loading...