Sport

VIDEO/ Gattuso nxehet me futbollistin shqiptar dhe i gjuan me shpullë. Shihni çfarë ndodh më pas

hqdefault

Në një video me sekuencat më të bukura nga Gennaro Gattusos, në kohën ku ai ishte trajner i të rinjve të Milanit, bën pjesë edhe një zënkë me të riun me origjinë shqiptare, Emir Murati, që aktivizohet me klubin kuqezi.

Pas një goditje që nga mesi i fushës, në sekondat e fundit të lojës, topi shkon shumë larg portës, dhe Gattuso i përvishet Muratit, duke i thënë: “Çfarë është kjo gjë!”.

Arbitri e mbyll vetëm pas pak sekondash ndeshjen, dhe Gattuso në nerva e sipër, shkon dhe i jep një shpullë, por menjëherë më pas e përqafon.

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top