Reali i Madridit ka kaluar disa momente të vështira kohët e fundit teksa tashmë pas largimit të Lopetegui drejtimin e skuadrës e ka marrë Santiago Solari.

Teksa të gjithë kanë filluar të flasin dhe të vënë në dukje mungesën e Ronaldos, një video virale e shpërndarë nga faqja e “Uest Hem Junajtid – Shqip” ka filluar të shkaktojë shumë gallata.

Në një këngë të këngëtarit Sabri Fejzullahu është përshtatur me audio dhe me portret në video, mbrojtësi Serxhio Ramos teksa “i këndon” Kristiano Ronaldos. Më poshtë mund të ndiqni dhe videon qesharake.

https://vidnews.net/video/1541611967758?utm_source=panorama.com.al&utm_medium=logo&utm_campaign=player-controller-logo

Loading...