Maqedoni

Vidhet makina nga parkingu i qendrës klinike

kliniki-centar-majka-tereza-21210-890x395-696x308

Mbrëmë pas orës 2 pas mesnate në Klinikën Nënë Tereza në Shkup, një autor i panjohur ka kryer vjedhje në një veturë me targa të Gjermanisë, transmeton aktuale.mk.

Kryerësi ka hapur veturën e cila ka qenë e parkuar para Klinikës për onkologji, ka konfiskuar dy valixhe, 6000 euro dhe një pasaportë me emrin A.B.

MPB konfirmon rastin dhe janë marrë masa për të gjetur kryerësin dhe për të zbardhur rastin.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top