Këngëtarja Rezarta Shkurta ka publikuar në rrjete sociale një video ku ka treguar se ka vendosur pemën e Krishtlindjeve në shtëpi.
Në këtë video shfaqet ajo, bashkëshorti Ermal Hoxha dhe e vogla Hera duke rregulluar pemën.

“Hera vendosi qe festat te fillojne sot ne shtepine tone”,-shkruan rezarta krahas videos publikuar në rrjete sociale ku shfaqen më të lumtur se kurrë me njëri-tjetrin./Gazeta Express/

https://www.instagram.com/p/Bp…

Loading...