Nga nesër deri të dielën pritet që të mbajë mot stabil dhe me temperatura mbi normalen, transmeton Zhurnal.mk

Gjatë kohës së vikendit moti do jetë mjaft i ngrohtë dhe me diell.

Nga e hëna do të vazhdojë ndryshimi i motit me shi dhe bubullima.

Loading...