Xhesika Ndoj është një nga ato këngëtare të estradës shqiptare e cilën bën gjithnjë bujë me titujt provokues të këngëve të saj. Kur nuk ka ndonjë projekt të ri ajo sërish arrin të rrëmbejë vëmendjen e mediave roze me fotot tejet provokuese që poston.

Në disa fotosesione të fundit, Xhesika ka shfaqur linjat e saj me të brendshme të verdha ose tërësisht nudo duke provokuar nga shtrati. Ajo ka pozuar duke mbajtur një puro në dorë dhe duke ekspozuar të pasmet, duke rrëmbyer kështu të gjithë vëmendjen e Instagramit.

Loading...