Uncategorized

Vrasesi i Adeles jam i pafajshem nuk isha vetvetja kur e vra… (Video)

IMG_0335

Me ne fund u zbardh edhe vrasja e gazetares te njohur Adela Xhamani. Por me interesante qe ndodhi kur u merrte ne pyetje vrasesi qe e vrau Adelen ku thoshte se me lironi un jam plotesisht i pafajshem edhe pse un e bera ate akt. Por me interesantja qe ndodhi gjat marrjes ne pyetje te vrasesit pa pritmas u paraqit aty b….. Per te par videon kliko ne reklam dhe pas 5 sekondave ju hapet video, nuk do ta besoni ate qfar do shifni:/Demaskim/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top