Kronikë

Vritet 28-vjeçarja në Lezhë, qëllohet me armë para parukerisë

Etleva Ndoka, 28-vjeçarja e cila u plagos mëngjesin e së premtes pranë një parukerie në qytetin e Lezhës, nuk i ka mbijetuar plagëve të marra duke ndërruar jetë në spital.

Policia e Lezhës njofton se në lidhje me këtë mgjarje ka shpallur në kërkim autorin e dyshuar, 31-vjeçarin Alfred Bardhok Nikollin, ndaj të cilit janë ngritur edhe akuzat për “Vrasje me paramendim” dhe “Prodhim dhe mbajtje pa leje e armëve luftarake dhe municionit”.

Zyrtarisht deklarohet se ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta, por nuk dihen ende detajet e këtij sulmi që ndodhi në dyqanin e marrë me qira nga 28 vjeçarja në Lagjen Gurra ku dhe punonte si parukiere

Etleva Ndoka, 28-vjeçarja e cila u plagos mëngjesin e së premtes pranë një parukerie në qytetin e Lezhës, nuk i ka mbijetuar plagëve të marra duke ndërruar jetë në spital.

Policia e Lezhës njofton se në lidhje me këtë mgjarje ka shpallur në kërkim autorin e dyshuar, 31-vjeçarin Alfred Bardhok Nikollin, ndaj të cilit janë ngritur edhe akuzat për “Vrasje me paramendim” dhe “Prodhim dhe mbajtje pa leje e armëve luftarake dhe municionit”.

Zyrtarisht deklarohet se ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta, por nuk dihen ende detajet e këtij sulmi që ndodhi në dyqanin e marrë me qira nga 28 vjeçarja në Lagjen Gurra ku dhe punonte si parukiere.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top