Kosovë-Shqipëri

Vritet një shqiptar, plagosen dy tjerë

Screenshot_20170421-005557

Në një atentat me armë zjarri, sonte, në qytetin e Vlorës ka humbur jetën një person dhe janë plagosur 2 të tjerë.

Nga burime të Opinion.al thuhet se përplasja ka ndodhur pas një sherri në një lokal në zonën e Lungo mare.

Policia ka mbërritur në vendngjarje për të zbardhur shkaqet.

Nga hetimet paraprake, ka patur shkembim zjarri mes disa personave dhe është përdorur automatik edhe pistolete.

Policia ka ngritur pika postoblloku në rrugët kryesre të qyetit për të bërë të mundur arrëstimin e autorëve.

To Top