Në ditën e fundit të afatit kalimtar, Stefan Vujçiç fubollisti i FC Shkupi ka gjetur klub të ri, shkruajnë mediat maqedonase. 32-vjecari në sezonin e ri do të luaj për Bellasicën, e cila ka startuar me tre humbje.

Ai gjatë karrierës së tij ka luajtur për Rabotnickin, Shkëndijën, Inter Zaprescic (Kroaci) dhe Kiel në Gjermani. Bellasica të dielën takohet me Vardarin.

Loading...