Xhaka: E fejuara më ka ndryshuar, ndihem më i pjekur

GranitXhakagranitXhakaa

Granit Xhaka tregon se, prej se është fejuar, është bërë tjetër person. Mesfushori kosovar megjithatë shton se nuk po mendon ende për martesë, shkruan Zëri.info.

“Kjo nuk është ende e qartë. E fejuara më ka ndryshuar, jam bërë më i pjekur, më i matur. Ajo më jep forcë aty ku kam nevojë. Edhe familja ime, gjithashtu. Pa ta, nuk do të isha ku jam sot”, theksoi futbollisti i Borussia Monchengladbachut dhe përfaqësueses zvicerane për mediat gjermane. /Zëri/

Loading...