Pas largimit të Valon Behramit nga kombëtarja e Zvicrës, ka reaguar edhe mesfushori tjetër me origjinë shqiptare, Granit Xhaka. Në një postim në Instagram, Xhaka e falenderon për gjithçka ka dhënë, dhe deklaron se do e ketë shok përjetë.

“Valon gjithçka që mund të them, janë falënderimet më të mëdha. Një ikonë e vërtetë e ekipit tonë zviceran. Kemi shumë kujtime në fushë, dhe jemi shokë përjetë” – shkruan Xhaka./panorama.com.al

Loading...