Xhensila dhe Besi të dashuruar si ditën e parë, ja çfarë bëjnë (Foto)

ta janë një nga çiftet e konsoliduar të shoëbizit shqiptar dhe në pak kohë pritet të lidhen në martesë.
Megjithatë aktori Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj shfaqen të dashuruar tamam si ditën e parë. Gjatë ditës së sotme këngëtarja ka publikuar një video në Instastories në të cilën ka ndarë një çast mjaft romantik, ndërkohë që Besi është duke e puthur./Gazeta Express/

Loading...