Ylli i “Love Island” ka treguar gjoksin e saj të madhe, ndërsa po përgatitet për të festuar Krishtlindjet. “Kurrë nuk jam veshur më seksi”.

Kështu ka thënë ylli i “Love Island”, Jess Shears ndërsa ka treguar gjoksin e saj me një veshje seksi në rrjetin social Instagram.

Jessica Shears ka treguar se tani ndihet mirë me format e saj seksi dhe planifikon të bëjë një fotosesion vetëm me të brendshme, që do ta publikojë pak para Krishtlindjeve.