Njihet si një nga modelet më të bukura shqiptare.
E duke qenë e tillë, Xhesika Berberi nuk e ka fare problem të merr poza edhe kur është vetëm me të brendshme, shkruan lajmi.net

Ajo në Instagram ka hedhur një foto ku shihet se ka veshur të brendshme të zeza dhe në pah duke e vënë gjoksin.

Me këtë imazh kur qartazi vërehet edhe bukuria në fytyrë, Xhesika ka ‘ndezë’ rrjetin!/Lajmi.net/

Loading...