LifeStyle

Xhinset nuk dalin nga moda

mom-jeans-e-sneakers-come-abbinarli-inverno2016

Ato mund të jenë zgjedhja më e mirë

Dy ose më shumë veshje xhins të kombinuara zgjidhin shumë probleme me pamjen, sidomos në kohën e lirë, për të qenë komode.

Më së miri këtë e dinë yjet e Hollivoodit që i kemi parë shpesh komplet me xhins.

Ka nga ata që fokusohen tek kombinimi klasik, këmishë dhe pantallona duke luajtur me të njëjtat nuanca të së kaltrës, si Kendall Jenner apo Alessandra Ambrosio.

Por ka dhe nga ata që duan të thyejnë ngjyrat me të zezë ose të bardhë si Maia Mitchell apo Eva Longoria.

To Top