Sondazh

Nëse zgjedhjet mbahen nesër, cila parti mendoni se do të fitojë shumicën e votave shqiptare?

Showbiz

Fillimi | Showbiz
back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last gjithsej: 1003 | shfaqen: 55 - 60

Era Istrefi si maturante dhe tash – nuk e besoni çfarë dallimi (Foto)

image
Një prej këngëtareve më kontraverse, Era Istrefi, sot konsiderohet prej femrave që të rinjt e adhurojnë pak edhe për sensin e seksualitetit që ajo transmeton.
Më tepër

Sesioni më i ri i fotove të Angela Martinit (FOTO)

image
Sesioni më i ri i fotove të Angela Martinit (FOTO) Data: 12 Prill 2015 09:24 Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/roze/sesioni-me-i-ri-i-fotove-te-angela-martinit-foto-93409/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright
Më tepër

Kjo është shqiptarja më e bukur në planet (FOTO)

image
E re dhe shumë atraktive, lirisht mund të thuhet se është nga ato modele që të lënë gojëhapur me linjat seksi që ka dhe fytyrën
Më tepër

Afërdita Dreshaj e vetme në Prishtinë

image
Bukuroshja e pasarelave dhe e muzikës, pas një kohë eventualisht të gjatë i është kthyer Kosovës. Dreshaj, ndodhet në Prishtinë.   Në kryeqytetin e Kosovës, ka ardhur
Më tepër

Fotografitë provokuese të Rita Orës që tregojnë pjesë intime (Foto)

image
Rita Ora po na befason çdo ditë e më shumë me paraqitjet e saja publike. E kemi parë elegante, sportive, të thjesht e të zhveshur.
Më tepër

Fansat kërkojnë ribashkimin e Bleros dhe Teutës (Foto)

image
Fansat e këngëtarit Blero dhe aktores, Teuta Krasniqi, po kërkojnë ribashkimin e çiftit.   Në foton e postuar nga Blero në Instagram ku flitet për famën e
Më tepër
back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last gjithsej: 1003 | shfaqen: 55 - 60