Showbiz

Fillimi | Showbiz
back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last gjithsej: 1091 | shfaqen: 55 - 60

Me cilën parti është Kallashi (Video)

image
Gjatë intervistës për Express Rozë Kallashi ka folur edhe për një ofertë që të shkojë në Turqi me ekipin e Hashim Thaçit
Më tepër

Vajza nga Prizreni përfaqëson Kosovën në "Mis World Kids" (Foto)

image
​Me 28 qershor do të mbahet Miss World Kids, ku Kosova për herë të parë do të jetë pjesëmarrëse.
Më tepër

Sabri Fejzullahu e Sinan Vllasaliu sjellin këngën 'Shqipëri Etnike' (VIDEO)

image
Këngëtarët e mirënjohur të estradës sonë, Sabri Fejzullahu dhe Sinan Vllasaliu kanë lansuar videoprojektin e tyre më të ri të titulluar “Shqipëri Etnike”. Dyshja kosovare, këtë
Më tepër

Skandaloze: Rovena Stefa pritet të lansojë një porno muzikore!!!

image
Pas videos se Sokol Balles nga Shqipëria po përgatitet të hidhet një bombë tjetër. Rovena Stefa pritet ta lansojë një klip muzikor, pothuajse erotik. Express
Më tepër

Bleona: Mua më kanë sharë që kur isha e virgjër

image
Ka marrë leksione marketingu dhe mode për të krijuar një brand të vërtetë me emrin e saj. Ka regjistruar plot 80 këngë në anglisht dhe
Më tepër

​Fjolla si peshku i artë (Foto)

image
Fjolla Morina nuk e ka ndërmend të ndalet. Ajo çdo ditë po sjell foto me të reja për fansat
Më tepër
back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last gjithsej: 1091 | shfaqen: 55 - 60