Takimi i partive opozitare tashmë ka filluar. Në selinë e AAK-së kanë arritur kreu i Vetëvendosjes Visar Ymeri i përcjell nga kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti. Edhe kreu i NISMA-së, Fatmir Limaj ka arritur në AAK.

Opozita pritet të diskutoj për zhvillimet e fundit me rastin e arrestimit të Albin Kurtit dhe hapave të mëtutjeshëm të cilët ata do të ndërmarrin. Pas pak detaje tjera./Zeri/

 

Loading...