Kanë kaluar vetëm tre muaj prej se është bërë nënë, ndërsa Zaimina Vasjari duket për mrekulli.

Këngëtarja e shndërruar në sipërmarrëse, në fund të muajit janar solli në jetë fëmijën e saj të parë.

Ajo dhe partnerin e saj, Klodian Asllani, u bënë prindër të një vajze, të cilën e pagëzuan Khloe.

? @saintlondonshoes ? @zv_store

A post shared by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on

Dhe nuk është nevojitur shumë kohë që bukuroshja t’i rikthejë format e saja trupore.Duke qenë se për reklamimin e fustaneve të saja nuk ka modele më të mirë se vet ajo, Zaimina ka treguar edhe linjat e fizikut të saj.

Në një pozë të realizuar me një fustan të gjatë, këngëtarja duket për mrekulli.

Loading...