Ajo është njëra ndër femrat më të bukura në Kosovë. Bëhet fjalë për bukuroshen Kaltrina Lulaj e cila këto ditë mori gjithë vëmendjen me pushimet e saj luksoze.
Bukuroshes nga Peja, pushimet i kushtuan mbi 18,000 euro. Kjo ishte bërë e ditur përmes një fotografie të biletës dhe faturës së saj që kishte publikuar në profilin e saj në Instastory. E për pushimet e saj të shtrenjta si duket është kujdesur si duket një arab i pasur me emrin Ousama Jazar, transmeton Gazeta Express. Kaltrina është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh poston fotografi provokuese.
Bukuroshja me linjat seksi është duke shijuar pushimet e saj në Maldive dhe Sri Lankë.

kaltrina_lulaj_bileta1499092755

kaltrina_lulaj1499092765

kaltrina_lulaj21499092762

kaltrina_lulaj31499092759

Loading...