Kronikë

Zjarri djeg të gjallë gruan e moshuar në Shkup

Në fshatin Usje të Shkupit, është kapluar nga zjarri shtëpia e 70 vjeçare D.B dhe e cila vdiq nga ngulfatja. Ajo ishte e palëvizshme, dhe e paralizuar.

Zjarri u shua nga ekipi i zjarrfiksave, dhe shtëpia u dogj plotësisht.

Me urdhër të Prokurorisë Publike trupi i viktimës është dërguar në autopsi.

Policia po punon në zbardhjen e plotë rastit.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top