Sigal Prishtina ka konfirmuar përforcimin e radhës.

Klubi nga kryeqyteti vazhdon përforcimin për garat evropiane.

Pas disa transferimeve, klubi i drejtuar nga Blerand Stavileci ka konfirmuar ardhjen e re, Seab Webster.

Webster është lojtar i pozitës 3-4 dhe vjen nga kampionati amerikan i kolegjeve, NCAA.

Ai ka një mesatare prej 19 pikëve për ndeshje. /Telegrafi/

Loading...